top of page

ÚTULNÁ KÚPEĽŇA

Náš klient si želal svetlú kúpeľňu s drevenými prvkami a čiernym príslušenstvom. Využili sme jeho predstavy a spojili ich s našimi odbornými znalosťami, aby sme vytvorili harmonickú prechodnú kúpeľňu.

 

Aby sme kúpeľni dodali estetický nádych, integrovali sme dizajnové svietidlá a starostlivo vybrané plagáty. Tieto plagáty kladú akcenty a vytvárajú v miestnosti príjemnú atmosféru.

 

Pri navrhovaní kúpeľne sme zámerne použili kombináciu obkladov a omietok. Časť stien je pokrytá štýlovými obkladačkami Metro, zatiaľ čo zvyšok miestnosti bol dokončený vodotesnou omietkou. Na podlahe boli umiestnené sivé šesťuholníkové dlaždice, ktoré miestnosti dodávajú textúru a vizuálnu hĺbku.

 

Útulná kúpeľňa sa vyznačuje svetlým a teplým vzhľadom. Kombinácia drevených prvkov, čiernych armatúr a starostlivo vybraných detailov vrátane sivých šesťuholníkových dlaždíc na podlahe dodáva miestnosti individuálny charakter. Naším cieľom bolo vytvoriť kúpeľňu, ktorá je príťažlivá, estetická a spĺňa potreby a želania nášho klienta.

Rezidenčný

Január

2021

bottom of page