top of page

MEZONET V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE

Rodine, ktorá miluje industriálny štýl, sme mali možnosť navrhnúť tento špeciálny mezonetový byt. Cieľom bolo zohľadniť existujúce prvky, napríklad kuchyňu, a začleniť ich do celkového konceptu. Inšpirovaní architektúrou samotného bytového domu sme zvolili nenápadný dizajn industriálneho štýlu, aby som zdôraznila charakter priestoru.

 

Výrazným prvkom industriálneho štýlu sú tehlové steny, ktoré dodávajú obytnému priestoru rustikálny a autentický šarm. Na vytvorenie harmonickej atmosféry boli v niektorých miestnostiach, napríklad v spálni a vo fitnescentre, umiestnené akcenty v terakotových a modrých tónoch. Tieto farby dodávajú miestnostiam osobitý nádych a vytvárajú príjemné a útulné prostredie.

 

Pri výbere nábytku a doplnkov sa dbalo na to, aby sa moderným a príťažlivým spôsobom podporil industriálny charakter miestnosti. Čisté línie, jednoduché tvary a funkčné prvky prispievajú k súčasnej estetike a zároveň umožňujú pohodlné využívanie obytného priestoru.

 

Výsledkom je moderný mezonet, ktorý odráža nadšenie rodiny pre industriálny štýl. Tónované industriálne prvky vytvárajú zvláštnu atmosféru, ktorá je inšpiratívna a zároveň útulná. Kombinácia rustikálnych tehlových stien a vybraných akcentov v terakotových a modrých tónoch dodáva bytu individuálny a prívetivý nádych.

Rezidenčný

Marec

2023

bottom of page