top of page

MNICHOVSKÁ MODRÁ KUCHYŇA

Naším klientom bola mladá rodina z Mníchova, ktorá chcela vo svojom byte navrhnúť kuchyňu a jedáleň. Mali tri retro jedálenské stoličky, ktoré zreštaurovali a chceli ich zakomponovať do nového dizajnu. Predložili sme im dve farebné alternatívy pre kuchyňu. Svetlejšia možnosť vo farbe morských rias vytvorila vzdušnú atmosféru, ale nakoniec si vybrali sofistikovanejšiu kombináciu tmavej námorníckej a bielej.

 

Kuchyňa inšpirovaná námorníckou farbou je vrcholom bytu. Vďaka tmavej farebnej schéme v kombinácii s bielymi akcentmi kuchyňa vyžaruje eleganciu a sofistikovanosť. Použitie kvalitných materiálov a premyslený priestorový dizajn vytvárajú funkčnú a estetickú kuchyňu. Jedálenský kút plynulo zapadá do celkového konceptu a vytvára harmonický prechod medzi varením a spoločným stolovaním.

 

Tento projekt ukazuje, ako môže starostlivý výber farieb a premyslené plánovanie pomôcť vytvoriť príjemný a štýlový priestor, ktorý spĺňa potreby a preferencie obyvateľov. Morská kuchyňa v Mníchove je dokonalým príkladom toho, ako sa retro prvky a prvky moderného dizajnu môžu harmonicky spojiť a vytvoriť príťažlivý a individuálny interiér v byte.

Rezidenčné

Máj

2021

bottom of page