top of page

OBÝVACIA ČASŤ SHOW DOMU

Obývacia časť tohto moderného mestského domu v škandinávskom štýle zaujme čistými líniami, ktoré vytvárajú harmonický a nadčasový dizajn. Použitie neutrálnych farieb a prírodných materiálov vytvára pokojnú a uvoľnenú atmosféru, ktorá vás pozýva cítiť sa ako doma.

Na dodanie nádychu elegancie a sofistikovanosti boli zvolené čierne dekoratívne prvky a kovania. Vytvárajú výrazné akcenty a dodávajú miestnosti moderný nádych. Dômyselná kombinácia čiernych dekorov s neutrálnymi farbami vytvára vzrušujúci kontrast, ktorý dodáva obývaciemu priestoru zvláštnu dynamiku.

Zariadenie obytného priestoru sa riadi princípom škandinávskeho dizajnu, ktorý spočíva v jednoduchosti a funkčnosti. Čalúnený nábytok v striedmych farbách a jasných tvaroch vytvára útulnú a príjemnú atmosféru. Veľké okná prepúšťajú dostatok denného svetla a vytvárajú svetlé a priateľské prostredie.

Celkovo obývacia časť výstavného domu vyžaruje nadčasovú eleganciu. Je to miesto oddychu a spolupatričnosti, kde sa môžete cítiť uvoľnene a naplno si užívať výhody škandinávskeho štýlu bývania.

Rezidenčné

Apríl

2022

bottom of page